Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Capáčky

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 70 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Nike Football - obrázky inzerce
Nike Football - obrázky inzerce

Nike Football - Chabařovice

Capáčky jsou po jednom dítěti PC700kč Velikost EUR18,5.
Cena 450 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 43x TOP 1x
Nabídka z kategorie Capáčky
Chabařovice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

První botičky, velikost 19 - obrázky inzerce
První botičky, velikost 19 - obrázky inzerce

První botičky, velikost 19 - Strakonice

Prodám boty Elefanten.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Capáčky
Strakonice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Růžové capáčky - obrázky inzerce

Růžové capáčky - Humpolec

Prodám růžové capáčky. Skoro nepoužívané.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Capáčky
Humpolec, Vysočina, poslední aktualizace 16.5.2012

Capáčky - sandálky - obrázky inzerce
Capáčky - sandálky - obrázky inzerce

Capáčky - sandálky - Pardubice

Pro mimi - délka stélky: 11 cm.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Capáčky
Pardubice, Pardubický kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Capáčky Puma - obrázky inzerce
Capáčky Puma - obrázky inzerce

Capáčky Puma - Praha

Prodám velmi pěkné botičky Puma. Nošeny pouze 2x. Jako nové. Vel. 18.
Cena 280 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 24x
Nabídka z kategorie Capáčky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Capáčky Nike - obrázky inzerce
Capáčky Nike - obrázky inzerce

Capáčky Nike - Praha

Prodám krásné botičky Nike. Nošeny pouze 2x v kočárku a tapkání. Vel. 17. Velmi pěkné, jeansový vzhled.
Cena 300 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 15x
Nabídka z kategorie Capáčky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Dětské botičky vel. 18 - obrázky inzerce
Dětské botičky vel. 18 - obrázky inzerce

Dětské botičky vel. 18 - Písek

Prodám krásné dětské tenisky velikost 18, délka vnitřní stélky 11cm. Nošené, podrážka látková na patičkách a špičkách trochu odřená VÝROBCE: G-MINI.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Capáčky
Písek, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 15.5.2012

N. o. v. é papučky, papuče-Béďa obuv - obrázky inzerce
N. o. v. é papučky, papuče-Béďa obuv - obrázky inzerce

N. o. v. é papučky, papuče-Béďa obuv - Praha 9

Nové, nenošené kvalitní papuče Béďa obuv -uved. velikost 12cm-změřeno také 12cm-tedy 18 velikost. PC 129 Kč.
Cena 70 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 18x
Nabídka z kategorie Capáčky
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 14.5.2012

Capáčky Adidas Superstar V Crib - Adidas, 19 - obrázky inzerce
Capáčky Adidas Superstar V Crib - Adidas, 19 - obrázky inzerce

Capáčky Adidas Superstar V Crib - Adidas, 19 - Pardubice

Prodám kožené capáčky Adidas bílé s modrými pruhy. Velikost 19. Nepoužité, ještě s cedulkou a originální krabičkou. Cena 550,- + poštovné.
Cena 550 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 34x
Nabídka z kategorie Capáčky
Pardubice, Pardubický kraj, poslední aktualizace 12.5.2012

Krásné boty pro miminko dovoz z Anglie - obrázky inzerce
Krásné boty pro miminko dovoz z Anglie - obrázky inzerce

Krásné boty pro miminko dovoz z Anglie - Znojmo

Prodám krásné capačky. Vnitřní stélka 11cm, nošené jen v kočárku. Jsou ve výborném stavu.
Cena 99 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie Capáčky
Znojmo, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.5.2012

Ružové tenisky -velikost 19 - obrázky inzerce
Ružové tenisky -velikost 19 - obrázky inzerce

Ružové tenisky -velikost 19 - Švihov

Krásné plátěnky. Nijak poškozené. Super stav. Vnitřní stélka-11,5cm.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 24x
Nabídka z kategorie Capáčky
Švihov, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 11.5.2012

Nové nádherné nechodící sandálky pro holčičku Cherokee - obrázky inzerce
Nové nádherné nechodící sandálky pro holčičku Cherokee - obrázky inzerce

Nové nádherné nechodící sandálky pro holčičku Cherokee - Praha 9

Prodám nové, krásné, úžasně lehké sandálky do kočárku pro holčičku. Lehoucké, žluto-růžové se sloníky na falešné přezky na zapínání, skryté suché zipy. Značka Cherokee, velikost psaná 3-6 měsíců, na nožičku 10 cm. Platba předem na účet nebo hotově při osobním odběru. Cena při osobním převzetí 80,- Kč, cena včetně poštovného 120,- Kč. Balné...
Cena 80 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Capáčky
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 11.5.2012

Dětské celoroční botičky zn. Dpk vel. 18 - obrázky inzerce
Dětské celoroční botičky zn. Dpk vel. 18 - obrázky inzerce

Dětské celoroční botičky zn. Dpk vel. 18 - Milovice

Prodám dětské celoroční botičky zn. Dpk (certifikace žirafky) vel. 18. Mírně odřené špičky, jelikož syn v botách spíše lezl než chodil. Cena: 100,- + případné poštovné.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 17x
Nabídka z kategorie Capáčky
Milovice, Středočeský kraj, poslední aktualizace 10.5.2012

Prodám dětské boty - velikost 19 - cena 100Kč - Ostrava - obrázky inzerce

Prodám dětské boty - velikost 19 - cena 100Kč - Ostrava - Ostrava

Prodám botičky po jednom dítěti - první capáčky - viz. foto. Velikost 19. Boty jsou certifikované s žirafkou kožené. Velmi málo nošené. Poštovné si hradí kupující. Prohlédněte si všechny boty které prodávám. Cena 100 Kč. Původní cena 650 Kč.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Capáčky
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 10.5.2012

Capáčky NIKE - NOVÉ - obrázky inzerce
Capáčky NIKE - NOVÉ - obrázky inzerce

Capáčky NIKE - NOVÉ - Stará Červená Voda

Prodám sportovní capáčky zn. NIKE, jsou nové, vel. 0-3 měsíce. Možno pro chlapce i holčičky, neutrální. Cena 150,- Kč.
Cena 150 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 116x
Nabídka z kategorie Capáčky
Stará Červená Voda, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 6.5.2012

Botky Adidas - obrázky inzerce
Botky Adidas - obrázky inzerce

Botky Adidas - Teplice

Botky jsou nádherné, nošené pouze v kočárku ani škrábaneček, prostě jako nové. V originál krabici a s originál plyšáčkem, velikost 19, jsou na suchý zip P. c. 890.
Cena 280 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 47x
Nabídka z kategorie Capáčky
Teplice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 5.5.2012

SHOSHOOS Boticky 0-6mes - obrázky inzerce

SHOSHOOS Boticky 0-6mes - Praha 2

Original boticky SHOOSHOOS nove nepouzite pro 0-6mes Možnost osobního prohlédnutí v Praze 2, volejte, pište, domluvíme se.
Cena 390 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie Capáčky
Praha 2, kraj Praha, poslední aktualizace 4.5.2012

PRODÁM BALERÍNKY HELLO KITTY - obrázky inzerce

PRODÁM BALERÍNKY HELLO KITTY - České Budějovice

Prodám dívčí balerínky - cvičky Hello Kitty růžové barvy. Velikost 21 (je ale možné je nosit od velikosti 20-22). Dobrý stav. Cena 50Kč. Telefonní číslo najdete v inzerátu na můj Second Hand ve sklepě. Samotné botičky na dobírku nepošlu, tak prosím, jen Budějovice.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 75 dnů Počet ukázání detailu 50x
Nabídka z kategorie Capáčky
České Budějovice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 2.5.2012

2 páry capáčků 0-3M (cena s poštovným) - 17 - obrázky inzerce
2 páry capáčků 0-3M (cena s poštovným) - 17 - obrázky inzerce

2 páry capáčků 0-3M (cena s poštovným) - 17 - Ostrava

První pár s medvídkem je zcela nový, nepoužitý. Pouze jednou vypraný a vypůjčení u focení v těhotenství. Druhý pár s myškou Minnie je po 1 dítěti a je žmolkový.
Cena 50 Kč Cena v aukci 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 27x
Aukce z kategorie Capáčky
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 1.5.2012

Botičky  - obrázky inzerce

Botičky - Frýdek - Místek

Nošené, zachovalé. Velikost uvedena 6-12 měsíců.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 26x
Nabídka z kategorie Capáčky
Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 28.4.2012

Capáčky, botičky, bačkůrkyv. 68 a 86 - obrázky inzerce

Capáčky, botičky, bačkůrkyv. 68 a 86 - Liberec

1. Kytičkové (cena 50,-)-Nošené, prané bílé capáčky s modrými kytičkami. Praním pustila jakoby rez na přezkách (zažloutlé). Jsou pevné a mají pevný podpatek. Uvnitř botky filc. Velikost uvedena 2(stélka 10,5-PRODÁNY 3. Růžové (cena 50,-)-Nové, nenošené capáčky. Pouze ustřihnutá cedulka. Vyšly nám na špatné období. Mají bílou, protiskluzovou...
Cena 45 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 49x
Nabídka z kategorie Capáčky
Liberec, Liberecký kraj, poslední aktualizace 28.4.2012

Capáčky, botičky, bačkůrky s Kitty vel. 68 - obrázky inzerce
Capáčky, botičky, bačkůrky s Kitty vel. 68 - obrázky inzerce

Capáčky, botičky, bačkůrky s Kitty vel. 68 - Liberec

Prodám nošené, ale stále krásné teploučké capky s Kitty. Uvnitř je kožíšek, který je slehlý. Jsou manžestrové, světle růžové barvičky, hlavička Kitty je našitá a též růžová. Mají protiskluzovou podrážku. Neprala jsem je. Vn. stélka je vyndavací, u levé botky uvnitř je kožíšek od stélky odlepený, ale nevadí to. Výška botičky je 11,5cm od...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 41x
Nabídka z kategorie Capáčky
Liberec, Liberecký kraj, poslední aktualizace 28.4.2012

PRODÁM KRÁSNÉ ORIGINAL BOTIČKY NIKE, JAKO NOVÉ!  - obrázky inzerce
PRODÁM KRÁSNÉ ORIGINAL BOTIČKY NIKE, JAKO NOVÉ!  - obrázky inzerce

PRODÁM KRÁSNÉ ORIGINAL BOTIČKY NIKE, JAKO NOVÉ! - Pardubice

Prodáme dětské botičky NIKE v perfektnim stavu čisté minimálně nošené, troufám si napsat, že jsou jako nové, velikost 22 (stélka 12 cm)super cena 240kč.
Cena 190 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 69 dnů Počet ukázání detailu 70x
Nabídka z kategorie Capáčky
Pardubice, Pardubický kraj, poslední aktualizace 26.4.2012

Nové dívčí capáčky - urychlená koupě - obrázky inzerce
Nové dívčí capáčky - urychlená koupě - obrázky inzerce

Nové dívčí capáčky - urychlená koupě - Oslavany

Prodám téměř nenošené první botičky pro holčičku - urychlená koupě - koupily jsme dřív, než začala dcerka chodit, takže je měla párkrát na noze! Úplně nové! \r\n materiál: kůže\r\n český výrobce - ESSI\r\nObuv Essi s. r. o. je českým výrobcem dětské usňové obuvi. Botičky jsou zdravotně nezávadné a výrobky pro děti do 3 let věku jsou...
Cena 400 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie Capáčky
Oslavany, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Úplně nové botičky - obrázky inzerce
Úplně nové botičky - obrázky inzerce

Úplně nové botičky - Jablonec nad nisou

Kamarádka prodává úplně nové, nenošené botičky na jaro. Koupila je bez zkoušení nesedí její malé - má vysoký nárt. Pc 499.- Kč výrobce: ccc velikost: 19 v případě zájmu prosím volejte přímo:
Cena 350 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 32x
Nabídka z kategorie Capáčky
Jablonec nad nisou, Liberecký kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Další stránky: 1 2 3